Tesisimizin mevcut makine parkurundaki

Boru kesme; boru boyunu yarı – otomatik sürme ile boğarak kesmektedir.
Delik delme: 4 profil PLC kontrollü aynı anda delmektedir.
Boru zımparalama; 10 kafalı sistem ile otomatik sürme ile zımparalanmaktadır. Yüzeyden 30 mikron kaldırıp kusursuz yüzey elde edilmektedir.
Gruplama: PLC kontrollü sistem ile boruların radyatör içine giren kısmı ters kıvrılarak mukavin ve istelinen dar aralık sağlanmaktadır.
Kaynaklama 1000 radyatör / gün kaynatma kapasiteli fırın, otomatik özelliği sayesinde 3 kişilik personel ile hiçbir kaçak sorunu oluşturmaksızın faaliyetini sürdürmektedir.

KROM TESİSİ
Sektörde genel olarak ikinci bir işletmede yapılıyor olmasından kaynaklanan denetim ve kalite hatalarını sıfıra indirmek amacı ile kendi bünyemizde 3 adet robot ile çalışan Krom Kaplama işletim sistemini oluşturduk. İşlemi yapılacak her ürün; tamamen PLC kontrolle robotlar vasıtası ile banyolara el değmeden transfer olarak burada kendi imalatını gerektirdiği süre kadar bekletilmektedir. Operatör sadece; ham malzemeyi asma, kaplaması tamamlanan ürünü indirme işleminin idaresini yapmakta olup, bütün yüzey kaplama işlemleri otomatik olarak yapılmaktadır.